כיצד למתג עצמך?
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

בבואנו לראיון עבודה, עלינו לדעת מספר עובדות חשובות: המנהל/מעסיק היושב מולנו מעוניין בבחירת המועמד האיכותי ביותר, זה העונה לדרישות המשרה הספציפית הנדרשת בצורה המקסימלית.

לכל משרה מופנים מספר מועמדים, זה שידע לשווק עצמו בצורה הנכונה והמשכנעת ביותר-יזכה במשרה.

שיווק עצמי מבוסס על הדימוי האישי שלנו-מי אנחנו? מה הופך אותנו למיוחדים ומעניינים יותר מאחרים וכיצד נדגיש ונציג זאת בפני המעסיק הפוטנציאלי.

בראיון עבודה עלינו להציג מדוע אנו טובים לארגון (ולא מדוע הארגון טוב לנו), עלינו להתמקד בתועלת שהחברה תפיק מאתנו, הערך המוסף שנביא עמנו. עלינו “לתבל” את הראיון בדוגמאות, מספרים, טכניקות, סודות, טיפים ונוסחאות, הבנויים מסיפור חיינו. עלינו לספר פרטים המסקרנים את המעסיק, יוצרים תחושת אמינות וממצבים אותנו כמומחים בתחום. שילוב של מידע אישי ומקצועי משמש בסיס לתעמולת השיווק שלנו. הוא מכיל את כל מה שיבליט וידגיש את כל הטוב ביותר שיש לנו להציע וכל מה שתרצו שאחרים ידעו עליכם.

שימוש במיתוג עצמי יחד עם תועלות וערכים מוספים שלנו לארגון הבאים לידי ביטוי בפריטי מידע אישיים ועסקיים, יבדלו אותנו משאר המועמדים האחרים ויסייעו לנו בקבלת המשרה הרצויה.

בהצלחה!

Our kids could learn more than they are https://pro-essay-writer.com/ learning, and that’s the key point that should drive our education policymaking.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.